FINO Сунѓер за тефлон 1/1

FINO Сунѓер за тефлон 1/1

FINO Sungjer za teflon 1-1

FINO Сунѓер за тефлон 1/1

34 ден

Има

34 ден

Достапност: Има SKU: 035892

Опис

FINO Сунѓер за тефлон

Опис: Сунѓер за тефлон.Вашите осетливи садови никогаш нема да бидат почисти. ФИНО сунѓерот за тефлон ја има целата јачина како и обичното сунѓерче без да ги оштети тефлонските садови.

Благодарение на неговиот специјалн состав од полипропилен и полиуретанска пена не остава траги и гребаници.Исто така одговара и за порцелан и секаков тип на осетливи површини.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: