FINO Ракавици за дома S

FINO Ракавици за дома S

FINO Ракавици за дома S

48 ден

Има

48 ден

Достапност: Има SKU: 019603

Опис

FINO Ракавици за дома S

Опис: FINO ракавици за миење и чистење

Величина: S

Состав: Латекс.

Нето: 1/1

Употребливо до:  Oзначено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: