FINO Ракавици за дома М

Fino rakavici za doma M

FINO Ракавици за дома М

48 ден

Има

48 ден

Достапност: Има SKU: 019605

Опис

FINO Ракавици за дома М

Опис: FINO ракавици за миење и чистење

Величина: М

Состав: Латекс.

Нето: 1/1

Употребливо до:  Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Малезија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: