FINO Најлонска фолија 30m

FINO Најлонска фолија 30m

FINO Најлонска фолија 30m

FINO Најлонска фолија 30m

60 ден

Out of stock

60 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 012956

Опис

FINO Најлонска фолија 30m

Опис:  FINO Пластична (најлонска) фолија, 30m

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: