FINO Крпи за домаќинство 3/1

FINO Крпи за домаќинство 3/1

FINO Крпи за домаќинство 3_1

FINO Крпи за домаќинство 3/1

47 ден

Има

47 ден

FINO Крпи за домаќинство 3/1

Достапност: Има SKU: 025421

Опис

FINO Крпи за домаќинство 3/1

Опис: Фино крпи за домаќинство- Универзални микрофибер крпи идеални за секоја површина. Совршено отстранува прашина, отпечатоци на прсти и дамки без да остава ленти или влакна зад себе.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 3/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: