FINO Вреќи за отпад црни 20L 30/1

FINO Вреќи за отпад црни 20L 30/1

FINO Ќеси за отпад црни 20L 30/1

FINO Вреќи за отпад црни 20L 30/1

30 ден

Има

30 ден

FINO Вреќи за отпад црни 20L 30/1

Достапност: Има SKU: 012943

Опис

FINO Вреќи за отпад црни 20L 30/1

Опис: Фино  црни кеси за отпад – 20l.

Состав: Висока густина на полиетилен.

Нето: 30/1

Употребливо до: Неограничено.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: