FINO Вреќи за отпад екстра јаки 160L

FINO Вреќи за отпад екстра јаки 160L

FINO Ќеси за отпад 160L

FINO Вреќи за отпад екстра јаки 160L

187 ден

Има

187 ден

FINO Вреќи за отпад 160L

Достапност: Има SKU: 022130

Опис

FINO Вреќи за отпад 160L

Опис: Фино  црни кеси за отпад – 160l.

Состав: Висока густина на полиетилен.

Нето: 10/1

Употребливо до: Неограничено.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: