FINO Ќеси за мраз самозатварачки

FINO Ќеси за мраз самозатварачки

FINO Ќеси за мраз самозатварачки

FINO Ќеси за мраз самозатварачки

32 ден

Има

32 ден

Достапност: Има SKU: 035889

Опис

FINO Ќеси за мраз самозатварачки

Опис:  Спакувајте го  вашиот сендвич или ручек и затворете ја кесата со лентичката за затворање. И спремни сте да ја понесете вашата храна секаде, свежа.ФИНО кесите. .

За сендвичи ги сочувуваат грицките и храната свежи истовремено сочувувајќи ги нивните вкусови  и мириси. Користете ги исто така и за складирање на храна во фрижидер или замрзнувач.

Користете ги практичните лентички за затворање.

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: