FINO Кеси за мраз

FINO Ќеси за мраз

FINO Кеси за мраз

29 ден

Има

29 ден

Достапност: Има SKU: 012952

Опис

Опис: FINO Ќеси за мраз.

Состав: Полиетилен.

Нето: 1/1

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Грција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: