FINO Kеси за храна 50/1 6l

FINO Ќеси за храна 50/1

FINO Kеси за храна 50/1 6l

55 ден

Има

55 ден

Достапност: Има SKU: 040064

Опис

FINO Kеси за храна 50/1 6l

Опис : Повеќе наменски кеси.Многу практични и лесни за употреба.Завземаат минимално место во фиоката и се достапни во 3 големини за да ги задоволат сите секојдневни потреби за складирање и носење на храна.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 50/1 6l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: