FINO Хартија за печење 8m

FINO Хартија за печење 8m

FINO Хартија за печење 8m

FINO Хартија за печење 8m

75 ден

Out of stock

75 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 012962

Опис

FINO Хартија за печење 8m

 

Опис:Фино хартија за печење.

Печењето на храна и слатки никогаш не било полесно. ФИНО хартијата за печење е идеална за обложување на тави за торта и садови за во рерна за нелепливи и здрави резултати без дополнително користење на путер или масло.

Благодарение на специјалната нелеплива формула од висок квалитет и отпорност, храната и слатките се печат подеднакво и лесно се одлепуваат од хартијата. Плус, ако печете директно на хартијата нема да има потреба од чистење!

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 8m

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: