FINISH Течност за машина 250ml

FINISH Течност за машина 250ml

FINISH Течност за машина 250ml

199 ден

Има

199 ден

Достапност: Има SKU: 013483

Опис

FINISH Течност за машина 250ml

Опис: FINISH Течност за чистење за машина за миење садови

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

1 коментар/и за FINISH Течност за машина 250ml

  1. 5 out of 5

    Marija

    Одличен


Внесете коментар и оценка

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: