FINISH ALL IN 1 max regular Таблети 20/1

FINISH TABLE ULTIMATE REGULAR ALL IN 1 Капсули за машина за садови 20/1

FINISH ALL IN 1 max regular Таблети 20/1

369 ден

Има

369 ден

Достапност: Има SKU: 064089

Опис

Опис: FINISH TABLE ULTIMATE REGULAR ALL IN 1  Капсули за машина за садови.

Капсули со двоен слој , ги отстрануваат и најцврстте дамки, давајќи сјај на садовите.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 42/1

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: