FINISH QUANTUM ultimate lemon 16/1

FINISH TABLE ULTIMATE LEMON Капсули за машина за садови 16/1

FINISH QUANTUM ultimate lemon 16/1

369 ден

Има

369 ден

FINISH TABLE ULTIMATE LEMON Капсули за машина за садови 16/1

Достапност: Има SKU: 077135

Опис

Опис: FINISH TABLE ULTIMATE LEMON Капсули за машина за садови.

Состав: 15-30% не-јонски сурфактанти, 5-15% агенси за белење врз база на кислород, поликарбоксилати, фосфонати, содржи ензими (суптилисин, амилаза), парфеми (лимон, геранинол).

Нето: 16/1

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: