FINETI Крем со играчка дипс 45gr

FINETI Крем со играчка дипс 45gr

FINETI Крем со играчка дипс 45gr

FINETI Крем со играчка дипс 45gr

58 ден

Има

58 ден

FINETI Крем со играчка дипс 45gr

Достапност: Има SKU: 031752

Опис

FINETI Крем со играчка дипс 45gr

Опис: Мешавина на какао крем, лешник и млеко.
Состав: Шеќер, лешник, обезмастено млеко, какао во прав и растителна маст.
Нето: 45gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: