FINETI Крем еднобоен 400gr

FINETI Крем еднобоен 400gr

FINETI Крем еднобоен 400gr

122 ден

Има

122 ден

FINETI Крем еднобоен 400gr

Достапност: Има SKU: 011083

Опис

FINETI Крем еднобоен 400gr

Опис: Мешавина на какао крем, лешник и млеко.
Состав: Шеќер, лешник, обезмастено млеко, какао во прав и растителна маст.
Нето: 400gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: