FILA Сончогледово масло пластика 1l

FILA Сончогледово масло пластика 1l

FILA Сончогледово масло пластика 1l

FILA Сончогледово масло пластика 1l

118 ден

Има

118 ден

FILA Сончогледово масло пластика 1l

Достапност: Има SKU: 018727

Опис

FILA Сончогледово масло пластика 1l

Опис: FILA Сончогледово масло пластика.Ладно цедено сончогледово нерафинирано масло.

Состав:Означено на пакувањето.

Нето: 1l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: