Ficus Nitida stem braided

Ficus Nitida stem braided

Ficus Nitida stem braided

1,750 ден

Out of stock

1,750 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000039

Димензии 21 × 90 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: