Ficus Nitida stem braided

Ficus Nitida stem braided

Ficus Nitida stem braided

Ficus Nitida stem braided

1,750 ден

Има

1,750 ден

Достапност: Има SKU: 2000000039

Повеќе информации

Димензии 21 × 90 cm

Коментари и оцени

Сèуште нема коментари и оцени


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: