Ficus Lyrata

Ficus Lyrata

Ficus Lyrata

1,800 ден

Out of stock

1,800 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000036

Димензии 21 × 90 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: