Ficus el. Robusta

Ficus el. Robusta

Ficus el. Robusta

900 ден

Out of stock

900 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000035

Димензии 19 × 65 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: