Ficus Cyathistipula

Ficus Cyathistipula

Ficus Cyathistipula

1,650 ден

Out of stock

1,650 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000032

Опис

Ficus Cyathistipula

Опис: Ficus Cyathistipula

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Димензии 21 × 105 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: