Ficus benjamina Starlight

Ficus benjamina Starlight

Ficus benjamina Starlight

Ficus benjamina Starlight

1,700 ден

Има

1,700 ден

Достапност: Има SKU: 2000000031

Повеќе информации

Димензии 21 × 100 cm

Коментари и оцени

Сèуште нема коментари и оцени


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: