FEYA Сјај за садови балзам орхидеја 450ml

FEYA Сјај за садови балзам орхидеја 450ml

FEYA Сјај за садови балзам орхидеја 450ml

FEYA Сјај за садови балзам орхидеја 450ml

41 ден

Out of stock

41 ден

FEYA Сјај за садови балзам орхидеја 450ml

 

Достапност: Нема на залиха SKU: 023522

Опис

FEYA Сјај за садови балзам орхидеја 450ml

Опис: FEYA Сјај за садови балзам орхидеја.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 450ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Бугарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: