FETA Француско сирење 500gr

FETA Француско сирење 500gr

FETA Француско сирење 500gr

FETA Француско сирење 500gr

78 ден

Out of stock

78 ден

FETA Француско сирење 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 016482

Опис

FETA Француско сирење 500gr

Опис: Сирење фета – Француско Брик

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: