FELCE AZZURRA CLASIC Пудра 150gr

FELCE AZZURRA CLASIC Пудра 150gr

FELCE AZZURRA CLASIC Пудра 150gr

101 ден

Има

101 ден

Достапност: Има SKU: 020568

Опис

FELCE AZZURRA CLASIC Пудра 150gr

Опис: FELCE AZZURRA CLASIC пудра кеса

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 150gr

Употребливо до:  Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Италија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: