FEEL FINE Чепкалки 100/1

FEEL FINE Чепкалки 100/1

FEEL FINE Чепкалки 100/1

19 ден

Има

19 ден

FEEL FINE Чепкалки 100/1

Достапност: Има SKU: 030260

Опис

FEEL FINE Чепкалки 100/1

Опис: чепкалки за уши
Состав: 100 % памук
Нето: 100/1
Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: