FANTA Портокал 450ml

FANTA Портокал 450ml

FANTA Портокал 450ml

29 ден

Out of stock
Неделна Pickbox NOW претплата

29 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 071900

Опис

PROMO – PICKBOX NOW Неделна претплата за купени 4×0.45l

Скенирај го QR кодот за да добиеш препорака за филм или ТВ серија.

Пронајди го твојот PICKBOX Код во внатрешноста од пакувањето

Најпрво е потребно да се регистрирате на www.pickboxnow.com потоа внесете го овој код во делот каде што пишува “Имам подарок”. Со ова добивате 7 дневна претплата. За повеќе помош при активацијата може да се обратите на info@pickbox.tv или facebook.com/pickboxMK

Услугата може да се користи на iOS и Android мобилни телефони, компјутер, Android Smart TV и преку Google Chromecast

—————————————————————

FANTA Портокал 450ml

Опис: Fаntа е синоним за најдобрата забава во повеќе од 190 земји во светот!
Секогаш полна со изненадувања, Fаntа е суштински дел од секој ден и состојка на незаборавни моменти поминати со твојата кул екипа!

Состав: Вода, шеќер, сок од портокал (мин. 3%), јаглероден диоксид, регулатор на киселост Е330, екстракт од цитрусно овошје,
природна арома од портокал со други природни ароми, конзерванс Е202, антиоксиданс Е300, боја Е160а, стабилизатор Е412.

Нутритивни вредности:

Енергија: 157 kJ/37 kcal
Масти: 0 g
од кои заситени масти: 0 g
Јаглехидрати: 9,0 g
од кои шеќери: 9,0 g
Протеини: 0 g
Сол: 0 g

Нето: 450ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: