FANT За гулаш 60gr

FANT За гулаш 60gr

FANT За гулаш 60gr

58 ден

Има

58 ден

Достапност: Има SKU: 012767

Опис

FANT За гулаш 60gr

Опис:  Фант за подготовка на гулаш.

Нето:  60g

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: