FANT Шпагети болоњезе 58gr

FANT Шпагети болоњезе 58gr

FANT Шпагети болоњезе 58gr

60 ден

Out of stock

60 ден

FANT Шпагети болоњезе 58gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 072650

Опис

Опис:  FANT Шпагети болоњезе.

Фант мешавина за шпагети болоњезе.

Состав: Сушен домат 31,5%, пченично брашно, шеќер, сол од маса, сушен кромид, екстракт од квасец, палмово масло, сушен корен од целер, риган, лук, мајчина душица, црн пипер.

Може да содржи траги од млеко и јајца.

Нето: 58gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: