FALCON Противпожарен апарат 500ml

FALCON Противпожарен апарат 500ml

FALCON Противпожарен апарат 500ml

180 ден

Има

180 ден

FALCON Противпожарен апарат 500ml

Достапност: Има SKU: 80097006

Опис

FALCON Противпожарен апарат 500ml

Специјална формула за гаснење наменета да ги натопи и најмалите пожари без оглед на нивната причина и да се избегне нивно ширење.

Не е токсично и еколошки безбедно за озонот.

Нето: 500 мл.

 

Коментари и оцени

Сèуште нема коментари и оцени


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: