FALCON Бришач графитен 35cm

FALCON Бришач графитен 35cm

FALCON Бришач графитен 35cm

FALCON Бришач графитен 35cm

80 ден

Има

80 ден

Достапност: Има SKU: 80037035

Опис

FALCON Бришач графитен 35cm

Опис:  Графитен бришач 35cm

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: