FAIRY PLATINUM LIMON Средство за садови 430ml

FAIRY PLATINUM LIMON Средство за садови 430ml

FAIRY PLATINUM LIMON Средство за садови 430ml

FAIRY PLATINUM LIMON Средство за садови 430ml

ден

Out of stock

ден

FAIRY PLATINUM LIMON Средство за садови 430ml

Достапност: Нема на залиха SKU: 039968

Опис

FAIRY PLATINUM LIMON Средство за садови 430ml

Опис: Сјај за садови Фери платинум лимон.Течен детергент за миење садови.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 430ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Чешка.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: