FA Шампон и гел за туширање Детски M 2во1 250ml

FA Шампон и гел за туширање Детски M 2во1 250ml

FA Шампон детски 250ml M 2во1

FA Шампон и гел за туширање Детски M 2во1 250ml

103 ден

Има

103 ден

FA Шампон детски M 2во1 250ml

Достапност: Има SKU: 039894

Опис

FA Шампон детски M 2во1 250ml

Опис: машки детски шампон 2 во 1
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 250ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: