FA Купка мистик момент 500ml

FA Купка мистик момент 500ml

FA Купка мистик момент 500ml

152 ден

Има

152 ден

FA Купка мистик момент 500ml

Достапност: Има SKU: 023674

Опис

FA Купка мистик момент 500ml

Опис: Купка за туширање. Кожата на телото ја хидрира, ја прави нежна, мека и свежа во текот на целиот ден. Ја штити од пукање, иритација и  сушење. Дерматолошки тестиран.

Нето: 500ml

Состав: Отпечатен на амбалажата.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: