EXPLORER QUEST QES282FIT 28”/21”

EXPLORER QUEST QES282FIT 28”/21”

EXPLORER QUEST QES282FIT 28''/21''

EXPLORER QUEST QES282FIT 28”/21”

10,999 ден

Има

10,999 ден

Достапност: Има SKU: 350013

Опис

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 

 • Седиште HUABEI ELEGANT црно
 • Рачки за волан HERRMANS црно сиви краци
 • Волан челик SF црн 31.8X640
 • Сет V-ALU без рачки кочници
 • Педали PP со катадиоптери
 • Среден погон MTB црн 28/38/48Т
 • Средна осовина MTB на штраф 5S
 • Ланец MTB MAYA Z50 P7003
 • Обрач V1 28″ црн 36 дупки V1.28CR.
 • Предна глава MTB челик црна SHUN F.
 • Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.
 • SP.28X1.75 (47-622) црна PNEUMAT.
 • Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN F.
 • Среден менувач TOP PULL 28.6 48T POWER
 • Заден менувач кука индексен 6/7 POWER RD18
 • Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: