EXIDE Акумулатор EA456 45 AH R+

EXIDE Акумулатор EA456 45 AH R+

EXIDE Акумулатор EA386 38 AH

EXIDE Акумулатор EA456 45 AH R+

4,100 ден

Има

4,100 ден

Достапност: Има SKU: 80095007

Опис

EXIDE Акумулатор EA456 45 AH R+

Поларитет :Јапонија-Десен
Капацитет : 45 Ah
Статичка снага : 390 A(EN)
Должина : 237 mm
Висина:  227 mm
Ширина:  127 mm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: