EXIDE Акумулатор EA1000 100Ah R+

EXIDE Акумулатор EA1000 100Ah R+

EXIDE Акумулатор EA1000 100Ah R+

EXIDE Акумулатор EA1000 100Ah R+

6,980 ден

Има

6,980 ден

Достапност: Има SKU: 80095012

Опис

EXIDE Акумулатор EA1000 100Ah R+

Поларитет:  Десен
Капацитет:  100 Ah
Статичка снага:  900 A(EN)
Должина:  353 mm
Висина : 190 mm
Ширина:  175 mm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: