EXIDE Акумулатор 722 72 Ah R+

EXIDE Акумулатор 722 72 Ah R+

EXIDE Акумулатор 722 72 Ah R+

EXIDE Акумулатор 722 72 Ah R+

5,670 ден

Има

5,670 ден

Достапност: Има SKU: 80095010

Опис

EXIDE Акумулатор 722 72 Ah R+

Поларитет: Десен
Капацитет : 72 Ah
Статичка снага: 720 A(EN)
Должина: 278 mm
Висина: 175 mm
Ширина: 175 mm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: