-13%

EVROPA Локум со ореви 400gr

EVROPA Локум со ореви 400gr

EVROPA Локум со ореви 400gr

86 ден 75 ден

Има

86 ден 75 ден

EVROPA Локум со ореви 400gr

Достапност: Има SKU: 041156

Опис

EVROPA Локум со ореви 400gr

Опис: Локум со ореви.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: