EVROPA Елит Чоколада дарк портокал 85 gr

EVROPA Елит Чоколада дарк портокал 85 gr

EVROPA Елит Чоколада дарк портокал 85 gr

EVROPA Елит Чоколада дарк портокал 85 gr

56 ден

Out of stock

56 ден

EVROPA Елит Чоколада дарк портокал 85 gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 040485

Опис

EVROPA Елит Чоколада дарк портокал 85 gr

Опис: дарк портокал 85gr

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 85gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: