EVROPA Наполитанка чоко лешник 300gr

-12%

EVROPA Наполитанка чоко лешник 300gr

EVROPA Чоколадо и лешник 300gr

EVROPA Наполитанка чоко лешник 300gr

124 ден 109 ден

Има

124 ден 109 ден

EVROPA Наполитанка лешник 300gr

Достапност: Има SKU: 036114

Опис

EVROPA Наполитанка лешник 300gr

Опис: Evropa млечна чоколада со лешник.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 300gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: