EVROPA Чоколадна банана 17gr

EVROPA Чоколадна банана 17gr

EVROPA Чоколадна банана 17gr

ден

Има

ден

EVROPA Чоколадна банана 17gr

Достапност: Има SKU: 011162

Опис

EVROPA Чоколадна банана 17gr

 

Пенест производ прелиен сочоколадо 22%

 

 

Состав: Шеќер, гликозен сируп, вода, какао маса, какао путер, средствоза желирањеЧагар-агар, белка во прав, банана во прав(0,05%0, киселина, емулгатори соја лецитин, и полиглицерол полирицинолеат, арома, природна боја – куркумин.Чоколаото содржи какао делови мин. 53%. Може да содржи траги од млечни производи , лешник и бадем.

 

Да се чува на суво и ладно место.

 

Нето: 17gr

 

Земја на потекло: Македонија

 

Баркод: 53100399

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: