EVIAN Вода минерална негазирана 1,5l

EVIAN Вода минерална негазирана 1,5l

EVIAN Вода минерална негазирана 1,5l

EVIAN Вода минерална негазирана 1,5l

99 ден

Има

99 ден

EVIAN Вода минерална негазирана 1,5l

Достапност: Има SKU: 047093

Опис

EVIAN Вода минерална негазирана 1,5l

Опис: Природна не-газирана минерална вода со мала содржина на растворливи материи и мала содржина на натриум.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1.5l
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Франција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: