EVERYDAY Влошки normal active 10/1

EVERYDAY Влошки normal active 10/1

EVERYDAY Влошки normal active 10/1

EVERYDAY Влошки normal active 10/1

85 ден

Има

85 ден

EVERYDAY Влошки normal active 10/1

Достапност: Има SKU: 030030

Опис

Опис: EVERYDAY Влошки normal active.

Високо апсорбирачки  тенки хигиенски влошки со крилца за максимална сигурност.

Состав:  Означено на пакувањето.

Нето: 10/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Грција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: