EURODESERT Бонбониера 300gr

EURODESERT 300gr

EURODESERT Бонбониера 300gr

117 ден

Има

117 ден

Достапност: Има SKU: 027750

Опис

EURODESERT Бонбониера 300gr

Опис:  Еурокрем Еуродесерт бомбоњера.

Нето: 300gr

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: