Euphorbia Cristata

Euphorbia Cristata

Euphorbia Cristata

750 ден

Out of stock

750 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000028

Опис

Euphorbia Cristata

Опис: Euphorbia Cristata

Земја на потекло: Означено на пакуавњето.

Димензии 10.5 × 30 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: