EUKALYPTUS Бонбони 150gr

EUKALYPTUS Бонбони 150gr

EUKALYPTUS Бонбони 150gr

22 ден

Има

22 ден

Достапност: Има SKU: 012070

Опис

EUKALYPTUS Бонбони 150gr

Опис: Еукалиптус бонбони

Состав:гликозен сируп,шеќер,масло од еукалиптус 0,3%,масло од нане 0,1%. Може да содржи соја и млеко.

Нето:150gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Полска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: