Етикети OFFICE LINE A4 52*29-40

Етикети OFFICE LINE A4 52*29-40

Етикети OFFICE LINE A4 52*29-40

349 ден

Има

349 ден

Etiketi Офис Лајн A4 52*29-40

Достапност: Има SKU: 6000252

Опис

Етикети OFFICE LINE A4 52*29-40

 

Етикети  за инк-џет и ласерски печатари и копири

 

Состав: Самолеплива хартија

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 5996562038238

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: