ETI CRAX Соленки со сусам 110gr

ETI Сусамки кракс 110gr

ETI CRAX Соленки со сусам 110gr

33 ден

Има

33 ден

Достапност: Има SKU: 012370

Опис

ETI CRAX Соленки со сусам 110gr

Опис: ETI Соленки со сусам

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 110gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Турција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: