-9%

ETI Бисквити 400gr

ETI Бисквити 400gr

ETI Бисквити 400gr

65 ден 59 ден

Има

65 ден 59 ден

Понудата истекува за:
14Дена19Саати00Минути27Секунди
Достапност: Има SKU: 012348

Опис

ETI Бисквити 400gr

Опис:Ети бисквити петит класик

Состав: Пченично брашно(содржи глутен),млеко во прав.Може да содржи траги од целер,кикирики и јајца.

Нето:400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Романија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: